2 سوال دیکر در مورد ir و 1سوال در مورد قالب سایت

آواتار محمد امیر فخاری
2 سوال دیکر در مورد ir و 1سوال در مورد قالب سایت
توسط   محمد امیر فخاری   ۶۰۴۰ روز قبل

سلام مرسی که جواب سوال هایم را دادین اما 2 سوال دیگر. من طبق راهنمای رادکام برای خودم در nic.ir یه  Handle  ساختم وقتی در Domain Registration میرم  Handle  هیچ

دومین را مدیرییت نمی کنه من باید چی کار کنم

2. من کد قالب سایتم را به صورت text بزارم در فایل  httpdocs و یا  به چه صورتی این کارو بکنم واین که در فایل خاصی بزارم یا در همان  httpdocs کپی کنم خواهش می کنم راهنماییم کنید

وبعد این که من می خواهم در سایتم یک خبر بزارم از کجا باید این کارو بکنم

من وقتی در کد html قالبم فارس ی می نویسم و وقتی اون را بارگزاری میکنم فارسی را قبول نمی کند

آواتار علیرضا محمدمیرزا
توسط   علیرضا محمدمیرزا   ۶۰۳۹ روز قبل
با سلام
در ابتدا خواهش می کنم برای سوالاتی که در مورد هاستینگ یا  دامنه دارید، در بخش مربوط به همان موضوع سوال خود را مطرح فرمایید.
و برای سوالاتی که در ادامه این بحث پیش می آید پست جدیدی ارسال نفرمایید.
پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزارم.

حال پاسخ سوالات شما:
1- به نظر می رسد که دامنه شما به کنترل پنلتان منتقل نشده و برای این موضوع لازم است تا با شرکت رادکــام تماس بگیرید.

2- کد طراحی شده خود را برای نمایش بر روی فضای خریداری شده، باید در فایلی قرار دهید که نام آن index.htm و یا index.html باشد.
می توانید این فایل را با برنامه هایی نظیر Microsoft FrontPage که در مجموعه MS-Office موجود است، و یا با باز کردن فایل در یک ابزار نوشتن
مانند NOTEPAD و ذخیره آن فایل به صورت htm.* به دست آورید.

3- برای گذاشن خبر و امثال آن احتیاج به ابزار وبلاگ دارید که باید از یک  ثبت کننده وبلاگ مانند blogfa یا persianblog تهیه کنید.

4- چنانچه نگـاهی به source کدهای خود بیندازید خواهید دید که نوع کدینگ فونت شما UTF-8 می باشد.
حال اگر این کدینگ را از browser خود به ARABIC WINDOWS-1256 ـتغییر دهید. نمایش صفخه شما به صورت کامل و بدون نقص انجام میشود.

آواتار محمد امیر فخاری
توسط   محمد امیر فخاری   ۶۰۳۸ روز قبل

1.من می خواهم در سایتم اخبر بگزارم باید از کجا این کارو بکنم وبعد این که من میخوام از ابزار های بلگفا در سایتم استفاده کنم ما ننده کذاشتن خبر  لینک ها پیوند ها و .....

2. من وقتی در قالب سایتم در قسمت کد های html فارسی تایپ می کنم و بعد اون را بارگزاری می کنم  فارسی را قبول نمی کند چرا؟؟؟

خواهش می کنم کمکم کنید

وبعد این که من زیاد با طراحی قالب سایت آشنایی ندارم خواهش می کنم راهنماییم کنید.

آواتار ارش حمیدیان
توسط   ارش حمیدیان   ۵۹۰۵ روز قبل

سلام دوست عزیر بهترین کار من طراحی سایت یا مونتاژ انهاست شما می توانبید با این نرم افزاری که به شما معرفی می کنم به سادگی سایت خود را کامل طراحی کنید و بعد با استفاده از اف تی پی آن روی روی اینترنت بگذارید

نرم افزار وب پیچ مکر من هم سایتم را با همین نرم افزار طراحی کردم لطفا از سایت من بازدید کنیدwww.mt1.ir

لینک دانلود نرم افزار: http://webpage-maker.com/files2/wpm.exe

آواتار مهدی عباسیان
توسط   مهدی عباسیان   ۵۹۰۳ روز قبل
نوشته شده توسط: ارش حمیدیان

لطفا از سایت من بازدید کنیدwww.mt1.ir

درود.
پایگاه شما که باز نمی‌شود! یه جورایی دارم به این نتیجه می‌رسم که بیخودی نمی‌گند هر چیزی خارجیش بهتره. اگه به جای پسوند ir  پسوند na (ناکجا آباد)  رو هم می‌گرفتید این دردسرها رو نداشت.  ای‌کاش امیرکبیر هنوز زنده بود.

آواتار ارش حمیدیان
توسط   ارش حمیدیان   ۵۹۰۳ روز قبل
نوشته شده توسط: مهدی عباسیان
[quote=mt1]

درود.
پایگاه شما که باز نمی‌شود! یه جورایی دارم به این نتیجه می‌رسم که بیخودی نمی‌گند هر چیزی خارجیش بهتره. اگه به جای پسوند ir  پسوند na (ناکجا آباد)  رو هم می‌گرفتید این دردسرها رو نداشت.  ای‌کاش امیرکبیر هنوز زنده بود.

دوست عزیز من به یک مشکلی بر خوردم که فایل ها روی سایتم ریخته نمی شدو دامنه irبهترین دامنه کوتاه ترین دامنه و ارزانترین دامنه است و در ضمن کنترل پنل آن فارسی

آواتار مهدی عباسیان
توسط   مهدی عباسیان   ۵۹۰۳ روز قبل
[quote=khorshidvash]

درود.

دوست عزیز من به یک مشکلی بر خوردم که فایل ها روی سایتم ریخته نمی شدو دامنه irبهترین دامنه کوتاه ترین دامنه و ارزانترین دامنه است و در ضمن کنترل پنل آن فارسی

تنها دلیل گفتن این نظر باز نشدن پایگاه شما نبود، باز نشدنش مایه‌ی سرریز شدن کاسه‌ی اعصاب من بود. البته که فارسی بودن مهارتخته یک مزیت بزرگه. این  مورد  رو می‌پذیرم.
پاینده باشد.

آواتار ارش حمیدیان
توسط   ارش حمیدیان   ۵۹۰۲ روز قبل
نوشته شده توسط: مهدی عباسیان
[quote=mt1]
[quote=mt1]

درود.

تنها دلیل گفتن این نظر باز نشدن پایگاه شما نبود، باز نشدنش مایه‌ی سرریز شدن کاسه‌ی اعصاب من بود. البته که فارسی بودن مهارتخته یک مزیت بزرگه. این  مورد  رو می‌پذیرم.
پاینده باشد.

دوست عزیز مشکل حل شد بدون دابلیو آدرس تایپ کن راستی چرا باید بدون دابلیو تایپ کنم تا صفحه مورد نظرم بیاد بالا

آواتار مهدی عباسیان
توسط   مهدی عباسیان   ۵۹۰۲ روز قبل

دوست عزیز مشکل حل شد بدون دابلیو آدرس تایپ کن راستی چرا باید بدون دابلیو تایپ کنم تا صفحه مورد نظرم بیاد بالا

درود
یک چنین چیزی معنا نداره.

تا اونجایی که من می‌دونم درواقع www یک زیردامنه از دامنه‌ی شماست که با اون یا بدون اون کاربر به یک صفحه‌ی مشخص وارد می‌شه.
من الان بررسی کردن در هر دو شیوه هیچ صفحه‌ای باز نمی‌شد.
خودت دوباره انجام بده ببین همون‌طوره یا نه.