انتقال دامنه از شرکت دیگر به رادکام

آواتار محسن پاک نیت
انتقال دامنه از شرکت دیگر به رادکام
توسط   محسن پاک نیت   ۳۵۷۲ روز قبل
با سلام و احترام؛

بنده دامنه‌ای با نام goo****.com را خریداری کردم که در شرکت ******* ثبت شده است. اکنون که تغییر نام رجیسترر دامنه انجام شده و دامنه به نام من در whois ثبت شده است، می‌خواهم آن را به رادکام منتقل کنم. چگونه باید این کار را انجام دهم؟

با تشکر
آواتار فرناز شایانی
توسط   فرناز شایانی   ۳۵۷۲ روز قبل

با سلام

مراحل انتقال دامنه به شرح زیر است:

1- باید وارد کنترل پنل دامنه شد و کارهای زیر را انجام داد:

• دامنه را در وضعیت Unlock قرار دارد.
  • کد انتقال (Authorization Code) را بدست آورد.
  • مطمئن شد که ایمیل Admin دامنه یک ایمیل فعال و معتبر است.

2- وارد سایت رادکام شوید.

به کمک فرم سفارش خرید ثبت دامنه و هاست یک سفارش برای دامنه ثبت کنید.هنگام ثبت سفارش، گزینه انتقال دامنه را انتخاب کنید.
پس از پرداخت هزینه سفارش، سفارش شما انجام خواهد شد.( هزینه انتقال دامنه، معادل ثبت دامنه به مدت یک سال است. دامنه پس از انتقال به طور خودکار به مدت یک سال نیز تمدید می شود.)

3- پس از انجام سفارش و ارسال درخواست انتقال دامنه، یک ایمیل برای Admin دامنه ارسال خواهد شد.
Admin دامنه پس از موافقت با انتقال دامنه، باید کد انتقال را وارد کند.
پس از موفقیت آمیز بودن این مرحله، در حدود 10 روز کاری طول می کشد تا انتقال دامنه به طور کامل انجام شود.

چند نکته:

- حداقل باید 60 روز از زمان ثبت دامنه یا آخرین انتقال دامنه گذشته باشد تا امکان انتقال دامنه وجود داشته باشد.
- اگر شرکت قبلی نیز دامنه را توسط Tucows ثبت کرده باشد، مدت زمان انتقال دامنه سریعتر است.
- Tucows اجازه انتقال دامنه های منقضی شده را می دهد به شرطی که کمتر 40 روز از انقضاء آنها گذشته باشد.

موفق باشید.

آواتار علی اعتمادی
توسط   علی اعتمادی   ۱۷۲۰ روز قبل

خب یه سوال 

من دامنه دات آی ارم رو دادم یه شرکت ثبت کرده و الان اون شرکت نیستش همه چیزش حذف شده

دامنه من نیاز به تمدید داره 

شناسه من تو نیک هست 

حالا من چجوری میتونم دامنه رو به پنل شما انتقال بدم ؟

آواتار حمیدرضا نهاوندی
توسط   حمیدرضا نهاوندی   ۱۷۱۹ روز قبل

با سلام و روزخوش،

چنانچه اطلاعات Whois جنابعالی را به عنوان مالک معرفی کرده و شناسه متعلق به شما است، میبایست در حساب کاربری خود در ایرنیک رابط مالی دامنه را شرکت راهبرد داده کاوی موثر ra4947-irnic قرار دهید و سپس یک سفارش تمدید برای دامنه مورد نظر، در رادکام ایجاد نمایید.

همچنین راهنمای تنظیم رابط مالی دامنه از طریق ایرنیک در لینک زیر تقدیم می گردد:

https://www.radcom.co/fa/kb/5200

ضمنا همانگونه که مستحضر هستید، شناسه‌هایی که توسط نمایندگان مرکز ثبت دامنه، در nic ایجاد می‌شوند در حالت عادی قابلیت ورود به سامانه را ندارند و همچنین فاقد رمز عبور، پرسش و پاسخ محرمانه هستند. 

جهت فعال کردن این شناسه‌ها می‌توانید طی یک درخواست رسمی سوال (Secret Question) و پاسخ محرمانه (Secret Answer) و رمز عبور (password ) مورد نظر خود را در فرم جواب محرمانه : https://www.nic.ir/applications/SecretQuestion-Password.pdf وارد نموده و از طریق نمابر به شماره‌ی ۲۲۲۹۵۷۰۰ ۲۱ ۹۸+ و یا ترجیحا با مراجعه به سامانه ارسال مدارک ایرنیک به نشانی

http://www.nic.ir/Upload_Document و با انتخاب گزینه «اعمال تغییرات /تنظیمات شناسه» از بخش شناسه‌ها اقدام به ارسال مدارک نمایید. 

پاسخ محرمانه و رمز عبور درخواستی شما باید حداقل شامل ۶ نویسه مجاز اعداد و حروف لاتین باشد.

لطفا توجه داشته باشید که این درخواست باید توسط صاحب شناسه بصورت رسمی و امضا شده و به همراه کپی مدرک شناسایی ( برای اشخاص حقیقی کپی کارت ملی و برای اشخاص حقوقی نوشتن درخواست در سربرگ و ارسال کپی روزنامه رسمی) باشد.  توجه: درصورت وجود کوچکترین عدم تطابق مدارک ارسالی با مشخصات شناسه در سایت مرکز ثبت دامنه، به درخواست شما ترتیب اثر داده‌نخواهد شد.

لازم بذکر است مراحل ذکر شده از منبع این سایت nic.ir با عنوان "چگونه شناسه‌هایی که توسط نمایندگان برای ما ایجاد شده‌است، برای ورود به سایت فعال کنیم؟" استعلام شد است.  در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر مورد را مطرح بفرمایید.

http://www.nic.ir/Frequently_Asked_Questions

آواتار امین صبحی
توسط   امین صبحی   ۱۳۳۵ روز قبل
شناسه شرکت رادکام جهت انتقال دامنه به این شرکت چیست؟
آواتار نازنین ناظمی
توسط   نازنین ناظمی   ۱۳۳۵ روز قبل

با سلام و روز خوش

ضمن تشکر از انتخاب رادکام، جهت انتقال دامنه به پرتال رادکام، لطفا وارد کنترل پنل دامنه در سایت nic.ir شده و رابط مالی دامنه را ra4947-irnic (راهبرد داده کاوی موثر) قرار دهید.

راهنمای تنظیم رابط مالی دامنه از طریق ایرنیک در لینک زیر تقدیم می گردد :

راهنما

سپس از پرتال رادکام نسبت به ایجاد سفارشی مبنی بر "تمدید دامنه" نیز اقدام نمایید.

خرید دامنه

دامنه علاوه بر انتقال به رادکام به مدت یکسال (علاوه بر آن چه اعتبار دارد) نیز تمدید می شود.

سلامت و استوار باشید.

آواتار نازنین ناظمی
توسط   نازنین ناظمی   ۱۳۳۵ روز قبل

با سلام و روز خوش

ضمن تشکر از انتخاب رادکام، جهت انتقال دامنه به پرتال رادکام، لطفا وارد کنترل پنل دامنه در سایت nic.ir شده و رابط مالی دامنه را ra4947-irnic (راهبرد داده کاوی موثر) قرار دهید.

راهنمای تنظیم رابط مالی دامنه از طریق ایرنیک در لینک زیر تقدیم می گردد :

راهنما

سپس از پرتال رادکام نسبت به ایجاد سفارشی مبنی بر "تمدید دامنه" نیز اقدام نمایید.

خرید دامنه

دامنه علاوه بر انتقال به رادکام به مدت یکسال (علاوه بر آن چه اعتبار دارد) نیز تمدید می شود.

سلامت و استوار باشید.