اشکال در ورود به کنترل پنل دامنه

آواتار امیر بیدختی
اشکال در ورود به کنترل پنل دامنه
توسط   امیر بیدختی   ۴۸۹۴ روز قبل

من دامنه ی خودم رو ثبت کردم . وقتی می خوام وارد قسمت کنترل پنل بشم ، رمز عبور و نام کاربری اشتباه است.دامنه ی من .com هست.

از رمز و نام عبور سایت راد کام هم استفاده می کنم اما قبول نمی کند. با ایمیل hamid@radcom.ws هم مکاتبه کردم ولی جوابی نیامد.

کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟؟ 

آواتار علی یارقلی
توسط   علی یارقلی   ۴۷۴۵ روز قبل

من هم همین مشکل رو دارم. بازنشانی پسورد هم که میزنم چیزی به ایمیلم نمیرسه. به آی آی نیک ایمیل زدم یه خروار مدرک خواسته که براشون بفرستم تا پسورد برام ست کنن. این دیگه چه وضعشه؟ :(

آواتار علی یارقلی
توسط   علی یارقلی   ۴۷۴۵ روز قبل

خب من پسورد موقت گرفتم. اما حالا با پاسخ محرمانه چیکار کنم؟؟؟ :(((   چی باید بدم بهش؟؟

آواتار امیر آریان
توسط   امیر آریان   ۴۷۳۸ روز قبل

این مشکل رو باید مسئولین رادکام حل کنه که به طور خودکار نیک هندلر می سازه!

آواتار فاطمه طاهریان
توسط   فاطمه طاهریان   ۴۵۲۴ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر آریان

این مشکل رو باید مسئولین رادکام حل کنه که به طور خودکار نیک هندلر می سازه!

سلام،
قوانین ثبت دامنه توسط ایرنیک تعیین می شه نه رادکام . ایرنیک تعیین کرده که تمامی نیک هندل ها باید به صورت خودکار ساخته بشه و هیچ گونه "پسورد" و " پاسخ سوال محرمانه " در اختیار رادکام قرار نمی گیره،  برای تغییر DNS ها ( اصلی ترین کاری که از پنل ایرنیک قابل انجام است ) می توانید از  " مدیریت دامنه های ir " مای رادکام استفاده کنید و درگیر گرفتن اطلاعات مربوط به پنل تان از ایرنیک نشید.
از آنجاییکه دامنه به نام شما ثبت شده هر زمان که اراده کنید با ارسال اطلاعات و درخواست به ایرنیک می توانید پسورد خود و " پاسخ سوال محرمانه " را از آنها دریافت کنید.

موفق باشید

آواتار فاطمه طاهریان
توسط   فاطمه طاهریان   ۴۵۲۴ روز قبل

من دامنه ی خودم رو ثبت کردم . وقتی می خوام وارد قسمت کنترل پنل بشم ، رمز عبور و نام کاربری اشتباه است.دامنه ی من .com هست.

از رمز و نام عبور سایت راد کام هم استفاده می کنم اما قبول نمی کند. با ایمیل hamid@radcom.ws هم مکاتبه کردم ولی جوابی نیامد.

کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟؟ 

سلام،
اگر با پسوردی که در اختبارتان قرار گرفته نمی توانید وارد پنل دامنه بشوید لازمه با تیکتی برای پشتیبانی رادکام بگذارید تا آنها پسورد را اصلاح کنند.
موفق باشید