طراحی سایت

آواتار ارش حمیدیان
طراحی سایت
توسط   ارش حمیدیان   ۵۴۳۲ روز قبل
سلام من یه قالب مثل عکس پایین برای سیستم نیوک یا جوملا می خوام (می خوام یکی برام چنین قالب طراحی کنه)خیلی سخته ولی شدنیه و در ضمن آیا اسکریپتی برای سایت هست که قالبش اینجوری باشه من می خوام سایتم مطالب رو مثل وبلاگ نشون نده و بخش به بخش موضوعات آپ شده رو (مطالبشون رو) نشون بده .
تصویر:

تصویر :

http://upload.iranblog.com/3/1244193125.jpg

آواتار علیرضا نهرمیانی
توسط   علیرضا نهرمیانی   ۵۴۳۲ روز قبل
من میتونم این کار رو برات انجام بدم خودت بلدی فایل هاش رو در پوشه ها قرار بدی و آپلود کنی البته یادم رفت بپرسم منظورت از طراحی کنه اینکه یکی مجانی برات طراحی کنه یا نه هزینه میپردازی؟
آواتار ارش حمیدیان

البته که پول میدم راستی شما آی دی یاهو دارین تا بیشتر براتون توضیح بدم

در ضمن آپلود کردن و اینجور کارا که چیزی نیست.

آواتار علیرضا نهرمیانی
توسط   علیرضا نهرمیانی   ۵۴۳۲ روز قبل
behzad_nahremiani

یک ساعت خاص بگید تا بیام
آواتار ارش حمیدیان

ساعت 9 شب

آواتار ارش حمیدیان

این آی دی یاهوی منه ir110boy

فردا ساعت 10 صبح یا 4 بعد از ظهر یا 9 شب آن بشو تا درباره قالب حرف بزنیم باشه یا علی در ضمن اگه میشه بگو در کدوم ساعت آن میشی

آواتار علیرضا نهرمیانی
توسط   علیرضا نهرمیانی   ۵۴۳۱ روز قبل
سلام ببخشید یک مدت دسترسی من به اینترنت قطع شده بود که دیگه طبیعی شده خوب بگذریم من ساعت 4 یا 9 میام به احتمال زیاد 9 شب
آواتار ارش حمیدیان
توسط   ارش حمیدیان   ۵۴۳۰ روز قبل
سلام من ساعت نه هم آن شدم (شما هم ان شدی) ولی نمی دونم چرا هر چی پی ام میدادم جوابمو نمی دادی؟؟
آواتار ارش حمیدیان
توسط   ارش حمیدیان   ۵۴۲۹ روز قبل

سلام متاسفانه دیگه یاهو مسنجر هم کار نمیده از دیروز تا حالا قطع شده( ایران چنتا پورت حیاتی مثل 5050 رو بسته )  من در همین تایپیک بهت میگم چجوری درستش کنی فقط تو برای چه سیستمی می خوای درست کنی ؟؟؟؟ نیوک ، جوملا ،وردپرس، زوپس،دیتالایف؟؟؟البته اگه میشه یا برای جوملا یا برای نیوک بساز چون بقیه سیستم ها بجز زوپس بی خوده

---------------------------------------------

خوب توضیح برای درست کردن قالب:

اگه تو اون عکسی رو که بهت دادم دیده باشی می فهمی که من قالب تبیان رو می خوام پس همه چیه سایت باید همانند سایت باشه

1.صفحه اصلی سایت همانند عکس باید باشه

2.صفحه های دیگر سایت مانند صفحه های بخش های سایت باید مثل صفحه تبیان باشد (مثل عکس زیر)

http://upload.iranblog.com/6/1245244958.jpg

شما باید به غیر از صفحه اصلی سایت یک صفحه دیگر برای بخش های سایت بسازید.

توضیحات من فکر نکنم کامل باشه ولی بازم بعدا توضیح می دم

جایی از متن من هست که برات واضح نباشه؟؟؟؟؟(هر سوال دیگه ای برای درست کردن قالب داری در همین جا بیان کن)

آواتار علیرضا نهرمیانی
توسط   علیرضا نهرمیانی   ۵۴۲۹ روز قبل
سلامی دوباره چند تا سوال

شما خود قالب رو داری یعنی اصل فایل ها رو داری و فقط می خوای تصویر ها عوض بشن منظورم اینکه ببین مثلاً header سایت فایلش رو داری و حالا می خوای فقط از شکل اصلی خودش مثل این عکسی که گذاشتی بشه چون من باید بدونم اندازه تصاویر هر بخش چقدر چه پسوندی دارن که سیستم محتوا میشناستشون و...؟

اگر فایل های قالب یا همون استایل رو داشته باشی می تونم برات طراحی کنم و عوضشون کنم ولی اگر فایل ها رو نداشته باشم و مشخصاتشون رو نداشته باشم که نمیشه از غیب بفهم ابعاد هر فایل چقدر یا باید با چه پسوندی ذخیره بشه؟

در ضمن اگر حالا قرارمون درست شد باید سر قیمت با هم به توافق برسیم و از الان بگم اگر فایل ها نباشه ممکن گرون بشه ولی اگر فایل ها باشه هزینش ناچیزه به هر حال ببین مثلاً در قالب vbulletin شما یک پوشه image داری که همه تصاویر داخل اون هست فقط کافیه تصاویر خودت رو با همون ابعاد و پسوند جایگزین کنی پس ببین اصل قالب رو داری که برام بفرستی تا من مثل سایتی که می خوای دوباره طراحیشون کنم؟
آواتار ارش حمیدیان
توسط   ارش حمیدیان   ۵۴۲۹ روز قبل
دوست عزیز این یک تغییر عکس نیست که فراتر از اونه شما تا به جال به سایت تبیان رفتی پیشنهاد می کنم بری اونوقت تمام سوالاتت پاسخ داده میشه درضمن من قالب تبیان رو می خوام پس شما برو به سایت تبیان و عکس هاشو بردار.
آواتار علیرضا نهرمیانی
توسط   علیرضا نهرمیانی   ۵۴۲۹ روز قبل
بله دوست من اگر شما سایت تبیان رو میخوای نباید بگی قالب باید بگی من یک سایت میخوام برام طراحی کنن مثل تبیان که اونوقت قضیه فرق داره سایت تبیان هم به اندازه موهای سرم رفتم ولی خدا رو شکر نیاز نداشتم سوال هام رو از اون ها بپرسم چون در زمینه ای که من کار میکنم اساتید بهتری رو دارم به هر حال شما تکلیف خودت رو روشن کن شما یا یک سایت مثل تبیان میخوای و یا یک سیستم محتوا و یا یک وب سایت داری و حالا براش یک قالب میخوای بین این دو از زمین تا آسمون تفاوته در ضمن اگر سایت داری من باید بدونم چه سیستمی تا بتونم حالا قالبش رو طراحی کنم اگر غیر منطقی میگم بگو؟
آواتار ارش حمیدیان
توسط   ارش حمیدیان   ۵۴۲۸ روز قبل

دوست عزیز اگه بخوای قالب تبیان برای سیستم نویک طراحی کنی چند در میاد ؟//

اگه بخوای سیستمشو با تخفیف بسیار درست کنی چند در میاد؟؟؟

آواتار علیرضا نهرمیانی
توسط   علیرضا نهرمیانی   ۵۴۲۸ روز قبل
سلام ببخشید من دیر جواب میدم یک مقدار سرم شلوغه اینترنت هم که قربونش برم واقعاً عالی شده فردا شب قیمت ها رو بهتون میدم فعلاً خداحافظ
آواتار علیرضا نهرمیانی
توسط   علیرضا نهرمیانی   ۵۴۲۷ روز قبل
سلام من php-nuke 8.1 رو با فارسی ساز و کلیه امکانات بهتون 50 هزار تومان میدم و برای اینکه شبیه به سایت تبیان بشه نیز 50 هزار تومان میگیرم یعنی اگر فقط قالب رو بخواید 50 هزار تومان و اگر کلاً سایت تبیان رو بخواید 100 هزار تومان (البته این هزینه ها بدون هاست و دامین چون این مورد رو اگر بخواید خودتون هم میتونید بگیرید) شماره رو هم در پست های قبلی ذکر کردم البته اگر اینجا هم پست بدید باز هم سر میزنم