امنیت سرور در مقابل حملات

آواتار عماد محمدی
امنیت سرور در مقابل حملات
توسط   عماد محمدی   ۵۴۸۲ روز قبل

سلام

دوستانی که سالهاست دارن با سرورهای رادکام کا رمیکنند لطفا ی آماری از حملات انجام شده روی سایت هاشون بدن تا بررسی کنیم ، سایت من در هفته حداقل 2 حمله ی داس در انواع مختلف داره .

الان هم 100 مگت تستی گرفتم که ببینم جواب میده یا نه ، ندا ، پارس آنلاین و .... تاحالا نتونستن جلو حملات سایت من رو بگیرن . 

ممنون از همراهیتون.

آواتار مهدی عباسیان
توسط   مهدی عباسیان   ۵۴۷۳ روز قبل

سلام

دوستانی که سالهاست دارن با سرورهای رادکام کا رمیکنند لطفا ی آماری از حملات انجام شده روی سایت هاشون بدن تا بررسی کنیم ، سایت من در هفته حداقل 2 حمله ی داس در انواع مختلف داره .

الان هم 100 مگت تستی گرفتم که ببینم جواب میده یا نه ، ندا ، پارس آنلاین و .... تاحالا نتونستن جلو حملات سایت من رو بگیرن . 

ممنون از همراهیتون.

سلام.
من سه سال هست که دارم از رادکام خدمات می‌گیرم. 99.9٪ هم ازش راضی هستم. تنها گاه‌گداری (انگشت‌شمار) سایتم بالا نمی‌یومد یا یکی از زیردامنه‌هام بالا نمی‌یومد. درکل پشتیبانی قوی رادکام نمی‌ذاره کاستی‌هاش به چشم بیاد. البته تحلیل کارشناسی برعهده‌ی کارشناسای نرم‌افزاره و من نظری ندارم.

آواتار عماد محمدی
توسط   عماد محمدی   ۵۴۷۲ روز قبل

سلام

از اینکه جواب دادید ممنونم . اما من خواهش کردم از حملات بفرمایند دوستان . در مقابل کدام حملات قرار گرفتید تا حالا و به چه نتیجه ای رسیدید ؟

ممنونم

آواتار حامد شرافت مولا
توسط   حامد شرافت مولا   ۵۴۷۲ روز قبل
تا حالا به من که حمله نشده که بخوام جواب شما را بدم.
من تا حالا ندیدیم سایتی از رادکام هک شده باشه.