مشکل در ارسال شناسه و رمز عبور ساین nic برای شما

آواتار رادکام ادمین
مشکل در ارسال شناسه و رمز عبور ساین nic برای شما
توسط   رادکام ادمین   ۵۵۸۲ روز قبل
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
قبل از هر چیز باید یه انتقاد از شما کنم و اون هم در عدم بروز رسانی مطالب خودتون هستش.
اگه امکانش هست مطالب آموزشتون رو بروز کنید.(منظورم  لینک آموزش ایجاد پروفایل در سایت nic هستش.
در هنگام کار با قسمت های مختلف با ارور مواجه میشیم و صفحه لود نمیشه و متاسفانه ادامه کار غیر ممکن می شود.
اما مشکل من:
من در سایت nic ثبت نام کردم. ولی العان که میخوام یوزر و پسوورد اون سایت رو برای شما ارسال کنم صفحه پیگیری ارور میده و لود نمیشه.
متاسفانه کلی گشتم و  مطلبی آموزشی در زمینه کار با قسمت های مختلف سایت پیدا نکردم.شاید من سواد کافی نداشته باشم ولی اگه امکانش
هست بگید چطور یوزر و پسوورد سایت nic رو برای  رادکام ارسال کنم.

آواتار رادکام ادمین
توسط   رادکام ادمین   ۵۵۷۹ روز قبل
با سلام مجدد خدمت شما.
ممنون از اینکه سوال قبلیم رو پیگیری کردید.!!!!!!
امیدوارم این مشکل رو حل کنید.
دوستان عزیز
بلاخره با هزار مکافات دامنه مت ثبت شد.
حالا میخوام اون رو فوروارد کنم به یه ادرس دیگه کسی میتونه بگه چطور باید این کار رو انجام بدم.؟
این کار از طریق ایرنیک انجتم میشه یا از طریق همین سایت.
کسی هست بتونه منو کامل راهنمایی کنه؟؟؟؟
آواتار مونا پورجعفری
توسط   مونا پورجعفری   ۵۵۷۷ روز قبل

با سلام
دوست عزیز،برای ارسال یوزر و پسورد بهترین و امن ترین راه از طریق تیکت است.در سایت رادکام لاگین میکنی و از قسمت سیستم تیکت،یوزر و پسورد خودتو می فرستی.

موفق باشی.

آواتار منصوره بشارتیان
توسط   منصوره بشارتیان   ۵۵۷۱ روز قبل

با سلام
چنانچه شما درخواست Redirect دامنه را به آدرس دومی دارید باید از امکان الیاسینگ اسفاده نمایید.
برای اینکار شما باید خرید میزبانی وب انجام دهید و به عبارتی یک هاست برای دامنه خریداری نمایید و سپس می توانید از طریق کنترل پنل هاست ، آنرا مدیریت کنید.
در کنترل پنل هاست امکانی به نام Domain Alias وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا میزان نامحدودی دامنه در هاست خود الیاس کنید.
در واقع شما می توانید تعدادی دامنه ثبت کنید که همه به یک سایت اشاره می کنند.
چگونگی الیاس دامنه در قسمت پشتیبانی سایت radcom.co و قسمت راهنمای خدمات و راهنمای استفاده از Plesk ویندوز(html) عنوان شده است.
لطفا بررسی نمایید.

موفق باشید