چطوری دامنه رو approval کنم؟؟؟ کنترل پنل nic.ir با فایل اموزشی فرق داره!!

آواتار محمد مختارباف
چطوری دامنه رو approval کنم؟؟؟ کنترل پنل nic.ir با فایل اموزشی فرق داره!!
توسط   محمد مختارباف   ۵۶۹۹ روز قبل
سلام اگه جواب سوالم رو بدید ممنون میشم . دامنه من ثبت شده اما منتظر approval کردن من طبق اون فایل اموزشی سایت رادکام عمل کردم اما وقتی روی Profile کلیک می کنم گزینه Edit Profile وجود نداره. من قبلاً هم یه دامنه تایید کردم و یادمه که Edit Profile بوده اما الان کنتزل پنل NIC عوض شده!! خواهش می کنم کمکم کنید
آواتار مهدی حسین نژاد
توسط   مهدی حسین نژاد   ۵۶۶۳ روز قبل

بله دوست عزیز . متاسفانه ایرنیک هر چند روز یک بار ظاهر سایت رو به کلی تغییر می دهد .

برای اینکه پروفیلی را ادیت کنید کافی است

1_ابتدا روی پروفایل کلیک کرده

2_خواهید دید که زیر هر قسمت خاص یک دکمه سبز رنگ برای ادیت همان قسمت وجود دارد

3_شما هر قسمتی را که می خواهید تغییر دهید یا ادیت کنید باید از طریق همان دکمه سبز رنگ این کار را انجام دهید

موفق باشید

آواتار منصوره بشارتیان
توسط   منصوره بشارتیان   ۵۶۲۸ روز قبل

با سلام
دوست عزیز، لطفا جهت تایید Holder به تریب زیر عمل نمایید
1. وارد کنترل پنل دامنه شوید.
2. گزینه Profile بالای صفحه، گوشه سمت راست قابل مشاهده است. لطفا روی آن کلیک کنید.
سپس وارد صفحه ای خواهید شد که مربوط به Profile شما می باشد.
3.  لطفا به سمت چپ صفحه قسمت بالا دقت نمایید. روی گزینه Change Address کلیک نمایید.
در این قسمت وارد صفحه مشخصات آدرس خود می شوید.
4. لطفا وضعیت Request from IRNIC to confirm your address  " ارسال درخواست برای تأیید نشانی توسط ایرنیک  " را تایید نمایید.

به این ترتیب وضعیت دامنه شما به صورت  " Waiting for registry approval " تغییر خواهد کرد.
لطفا بررسی نمایید و در صورتیکه در انجام تنظیمات آن با مشکل مواجه شدید، جهت کسب راهنمایی های بیشتر به سیستم تیکت رادکام مراجعه کنید.
موفق باشید