امکان ساخت database جدید

آواتار محمد امین عسکری
امکان ساخت database جدید
توسط   محمد امین عسکری   ۵۷۹۷ روز قبل
با سلام.
میشه لطفا در مورد ساختن دیتا بیس جدید یه توضیح بدید چون این قسمت توی پلسک غیر فعال هست برای فعال کردن این قسمت باید چیکار کنم هزینه ی خاصی باید پرداخت بشه یا نه؟؟؟
آواتار مهدی عباسیان
توسط   مهدی عباسیان   ۵۷۸۷ روز قبل
با سلام.
میشه لطفا در مورد ساختن دیتا بیس جدید یه توضیح بدید چون این قسمت توی پلسک غیر فعال هست برای فعال کردن این قسمت باید چیکار کنم هزینه ی خاصی باید پرداخت بشه یا نه؟؟؟

باید هنگامی که سفارش میزبانی وب دادی یه سفارش پایگاه داده هم می‌دادی. حالا می‌تونی یه سفارش دیگه (تنها برای پایگاه داده) تنظیم کنی. دور و بر 50 مگابایت گمونم فعلا برات بسنده باشه. پیروز باشی.
آواتار بهزاد فرهانیه
توسط   بهزاد فرهانیه   ۵۷۰۸ روز قبل

درود بر شما !

متاسفانه نمی شه برای فقط یک پایگاه داده ثبت سفارش کرد.

من پایگاه داده برای سایتم دارم و اکنون برای راه اندازی یک انجمن گفتگو (Forum) نیاز به یک پایگاه جدید دارم. ولی برای ثبت سفارش برای پایگاه جدید حتما باید مقداری فضا نیز سفارش بدهید.

با این مشکل چه کنیم..؟

راستی اگر امکان دارد نگاهی به سایت من بیاندازید و پیشنهاد بدید که از چه برنامه ی فرومی استفاده کنم؟

www.aariaboom.com

با سپاس

آواتار محمد محمدی داغی
توسط   محمد محمدی داغی   ۵۷۰۲ روز قبل

جانم  میشه چرا نشه فقط باید گوشی رو برداری و با شرکت رادکام تماس بگیری
برو جانم نترس

www.sobhdam.com

آواتار مهدی عباسیان
توسط   مهدی عباسیان   ۵۶۹۵ روز قبل
نوشته شده توسط: بهزاد فرهانیه

درود بر شما !

متاسفانه نمی شه برای فقط یک پایگاه داده ثبت سفارش کرد.

من پایگاه داده برای سایتم دارم و اکنون برای راه اندازی یک انجمن گفتگو (Forum) نیاز به یک پایگاه جدید دارم. ولی برای ثبت سفارش برای پایگاه جدید حتما باید مقداری فضا نیز سفارش بدهید.

با این مشکل چه کنیم..؟

راستی اگر امکان دارد نگاهی به سایت من بیاندازید و پیشنهاد بدید که از چه برنامه ی فرومی استفاده کنم؟

www.aariaboom.com

با سپاس

درود بر شما همراه ارجمند.
من بارها از پایگاه شما دیدن کرده‌ام و ایمیل‌های مربوط به جشن‌های باستان ایران به نشانی من فرستاده می‌شه. شاید از http://farsi-sare.khorshidvash.com هم دیدن کرده باشید. گمان نمی‌کردم که شما هم از رادکام خدمات می‌گیرید.
درسته، این مشکل برای سفارش پایگاه داده هست. من با افزایش حجم پایگاه داده تونستم به تعداد بیشتری پایگاه داده دسترسی داشته باشم.
پایگاه شما بسیار سودمند است و طراحی و گرافیک بسیار زیبایی هم دارد. چه CMS-ای را به کار می‌برید؟

آواتار محمد محمدی داغی
توسط   محمد محمدی داغی   ۵۶۸۹ روز قبل
نوشته شده توسط: مهدی عباسیان
منظورتوناز این که ÷ایگاه داده زیاد نمیشه یعنی چی.