خاموش کردن Safemode

آواتار اکبر راثی رحیمی
خاموش کردن Safemode
توسط   اکبر راثی رحیمی   ۵۸۵۵ روز قبل
جهت خاموش کردن safe mode برای اینکه بتونم کامپوننت روی سایتم نصب کنم چه کار باید بکنم
آواتار احسان حیدریان فرد
توسط   احسان حیدریان فرد   ۵۸۵۰ روز قبل
این کار رو باید سروری که میزبانی شما رو به عهده داره انجام بده .
متاسفانه هنوز بعضی از مدیران سرور تصور میکنند با روشن گذاشتن این مد ، از خطرات احتمالی میشه پیشگیری کرد . در صورتی که تنها این طور نیست .
با مدیر سرور خودتون تماس بگیرید و ازش بخواهید که این مد رو واسه چند ساعت خاموش کنه .
آواتار اکبر راثی رحیمی
توسط   اکبر راثی رحیمی   ۵۸۴۸ روز قبل
با تشکر از پاسختان ولی سرور من همین شرکت رادکام می باشد من در بخش مشکلات این مسئله رو مطرح کردم ولی تا همین الان هم جوابی دریافت نکردم سایت من مبتنی بر جوملا است و باید برای نصب کامپوننت و ماژول این مد باید خاموش باشه نه برای چند ساعت ولی هیچ خبری نیست .
آواتار علیرضا محمدمیرزا
توسط   علیرضا محمدمیرزا   ۵۸۴۸ روز قبل
سلام
شما باید جوملا رو روی سرور لینوکس تهیه کنید تا بشه safe mode رو راحت تر کنترل کرد. پیشنهاد می کنم با پشتیبانی رادکام تماس بگیرید.
آواتار اکبر راثی رحیمی
توسط   اکبر راثی رحیمی   ۵۸۴۴ روز قبل
بالاخره خودم روشش رو پیدا کردم در واقع از اصلم safe mode خاموش است ولی فولدر های سایت قفل شده اند برای باز کردن آنها باید روی علامت قفل زرد در سمت راست همان فولدر کلیک کنید و تمام گزینه ها را برای تمام کاربران alley کنید تا بتوانید به کل سایت تان دسترسی داشته باشید البته لازم به ذکر است که از لحاظ امنیتی کار درستی نیست و باید بعد از تغییرات به حالت اولیه برگردانید در ضمن فولدر اصلی یعنی httpdocs را نمی توانید تغییر دهید سایت در حال احداث من هم www.c30shop.com می باشد که می توانید عملکرد جوملا را بر روی آن مشاهده کنید .
آواتار اکبر راثی رحیمی
توسط   اکبر راثی رحیمی   ۵۷۴۳ روز قبل
البته باید این نکته را یاد آوری کنم که  سیستم  ویندوز سرعت پایین تری رو نسبت به سیستم لینوکس داره چون من سایت جدیدمو که روی سیستم لینوکس با همان سیستم جوملا امتحان کردم خیلی سریع تر از همان سیستم جوملا بر روی ویندوز می باشد خودتون می تونید امتحانش کنید . www.roogozar.com در ضمن هر سئوالی در مورد این سیستم مدیریت محتوی داشته باشید حخوشحال میشم کمکتون کنم