ایراد هنگام ورود در بخش مدیریت میترا

آواتار رضا دهواری
ایراد هنگام ورود در بخش مدیریت میترا
توسط   رضا دهواری   ۵۸۸۷ روز قبل

سال نو مبارک

بعضی از دوستان خیلی کم لطفا من که کلی استفاده کردم از مطالب  فروم  دست دوستانی که مطالب رو فرستاده بودند درد نکند

راستی من بعد از نصب میترا وتنظیمات لازم ( نا گفته نماند اگر راهنمایی دوستان نبود من نمی تونستم  ) وقتی وارد قسمت مدیریت میترا می شوم پیام زیر می یاد نمی دانم مشکل از چیست منتظر راهنمایی دوستان

Notice: Undefined variable: mosConfig_session_life_admin in /var/www/vhosts/dehvar.com/httpdocs/html/administrator/index.php on line 181

آواتار رضا حافظ الکتب
توسط   رضا حافظ الکتب   ۵۸۸۶ روز قبل

سلام دوست عزیز

امیدوارم سال خوب و موفقی داشته باشید!

در مورد مشکلی که پیش آمده، هنگامی که عملیات نصب تموم می شه در پایان یک سری کد به شما داده می شه، شما این کدها را کپی کنید. سپس به پنل مدیریتی هاست خود بروید و در پوشهhttpdocs به دنبال فایل configuration.php-dist بگردید، سپس این کدها را جایگزین کدهای درون این فایل کنید، سپس فایل را ذخیره کنید و و پسوند dist- را از انتهای این فایل حذف کنید.

پوشه installation را نیز به طور کامل حذف کنید.

به احتمال خیلی زیاد مشکل شما حل میشه ولی اگر بازم مشکلی داشتید مطرح کنید امیدوارم که بتونم کمکی کنم.

موفق باشید

آواتار مهدی عباسیان
توسط   مهدی عباسیان   ۵۸۸۶ روز قبل

راستی من بعد از نصب میترا وتنظیمات لازم ( نا گفته نماند اگر راهنمایی دوستان نبود من نمی تونستم  ) وقتی وارد قسمت مدیریت میترا می شوم پیام زیر می یاد نمی دانم مشکل از چیست منتظر راهنمایی دوستان

Notice: Undefined variable: mosConfig_session_life_admin in /var/www/vhosts/dehvar.com/httpdocs/html/administrator/index.php on line 181

شما هم، نوروز شاد باشید.

اگه راستش رو بخوای من به این خطاهای میترا عادت کرده‌ام. اگر در روند کاری پایگاهت مشکلی به وجود نیاورده بهش اعتنا نکن. اگر هم خیلی بهش حساس هستی توی انجمن‌های میترا مطرحش کن.

آواتار نوید آغه ویسی
توسط   نوید آغه ویسی   ۵۸۸۵ روز قبل
این مشکل توی نسخه‌های خیلی قدیمی  Mambo وجود داشت که برطرف شده، متاسفانه میترا به دلیل سرعت پایین در به روز رسانی و پشتیبانی هنوز نتونسه خودش رو به روز کنه.
من پیشنهاد می‌کنم اگر هنوز کار توسعه سایت رو آغاز نکردید مبنای کارتون رو بر اساس پایه‌های مستحکم‌تری قرار بدید. یعنی به جای استفاده از میترا از نسخه‌ی اصلی یعنی Mambo یا Joomla استفاده کنید و پس از نصب در صورت نیاز زبان فارسی رو به اون اضافه کنید. مزیت اسنکار این هست که  Mambo و Joomla با سرعت بیشتری توسعه پیدا می‌کنند و از طرفی در صورت به وجود اومدن مشکل امنیتی یا مشکلات دیگه به سرعت  Bug fix یا به روزرسانی‌ها در اختیار کاربران قرار می‌گیره. علاوه بر این در صورتی که بخواهید حتما از یک نسخه‌ی از ابتدا فارسی شده استفاده کنید می‌تونید از Joomfa استفاده کنید. که بسیار به روزتر هست و مشکلات امیتی رو بر اساس آخرین نسخه‌ی Joomla برطرف کرده‌اند. (البته ظاهرا امروز یعنی ۸ فروردین در حال بهسازی سایتشون هستند)

علاوه بر این من بهتون پیشنهاد می‌کنم حتما سری هم به Drupal بزنید Drupal هم یک CMS بسیار عالی جدید هست که امکانات بسیار زیاد و امنیت بالایی رو برخوردار هست.
آواتار مهدی عباسیان
توسط   مهدی عباسیان   ۵۸۸۵ روز قبل
نوشته شده توسط: نوید آغه ویسی
این مشکل توی نسخه‌های خیلی قدیمی  Mambo وجود داشت که برطرف شده، متاسفانه میترا به دلیل سرعت پایین در به روز رسانی و پشتیبانی هنوز نتونسه خودش رو به روز کنه.
من پیشنهاد می‌کنم اگر هنوز کار توسعه سایت رو آغاز نکردید مبنای کارتون رو بر اساس پایه‌های مستحکم‌تری قرار بدید. یعنی به جای استفاده از میترا از نسخه‌ی اصلی یعنی Mambo یا Joomla استفاده کنید و پس از نصب در صورت نیاز زبان فارسی رو به اون اضافه کنید. مزیت اسنکار این هست که  Mambo و Joomla با سرعت بیشتری توسعه پیدا می‌کنند و از طرفی در صورت به وجود اومدن مشکل امنیتی یا مشکلات دیگه به سرعت  Bug fix یا به روزرسانی‌ها در اختیار کاربران قرار می‌گیره. علاوه بر این در صورتی که بخواهید حتما از یک نسخه‌ی از ابتدا فارسی شده استفاده کنید می‌تونید از Joomfa استفاده کنید. که بسیار به روزتر هست و مشکلات امیتی رو بر اساس آخرین نسخه‌ی Joomla برطرف کرده‌اند. (البته ظاهرا امروز یعنی ۸ فروردین در حال بهسازی سایتشون هستند)

علاوه بر این من بهتون پیشنهاد می‌کنم حتما سری هم به Drupal بزنید Drupal هم یک CMS بسیار عالی جدید هست که امکانات بسیار زیاد و امنیت بالایی رو برخوردار هست
.

با بخشی از نظرهای شما موافقم ولی این را هم نباید نادیده گرفت که انجمن‌های گفتگوی خوب و فعالی دارند. اگر تا تابستون فعالیت و به‌روزرسانی‌شون بهتر بشه که همین میترا رو نگه می‌دارم وگرنه به سراغ یه CMS دیگه می‌رم.
آواتار نوید آغه ویسی
توسط   نوید آغه ویسی   ۵۸۸۲ روز قبل
نوشته شده توسط: مهدی عباسیان
[quote=navid]این مشکل توی نسخه‌های خیلی قدیمی  Mambo وجود داشت که برطرف شده، متاسفانه میترا به دلیل سرعت پایین در به روز رسانی و پشتیبانی هنوز نتونسه خودش رو به روز کنه.

علاوه بر این من بهتون پیشنهاد می‌کنم حتما سری هم به Drupal بزنید Drupal هم یک CMS بسیار عالی جدید هست که امکانات بسیار زیاد و امنیت بالایی رو برخوردار هست
.

با بخشی از نظرهای شما موافقم ولی این را هم نباید نادیده گرفت که انجمن‌های گفتگوی خوب و فعالی دارند. اگر تا تابستون فعالیت و به‌روزرسانی‌شون بهتر بشه که همین میترا رو نگه می‌دارم وگرنه به سراغ یه CMS دیگه می‌رم.

خوب می‌تونید از امکانات جدید موجود در نسخه‌های اخیر Joomla یا Mambo استفاده کنید و در کنارشون از این انجمن‌ها هم یاری بگیرید. هرچند که انجمن‌های بسیار بسیار فعالی برای Joomla و Mambo وجود داره که اگر با انگلیسی مشکلی ندارید می‌تونند بسیار مفید باشند، برای این که خود برنامه نویس‌های Joomla و Mambo دارند به شما کمک می‌کنند ;-)

آواتار مهدی عباسیان
توسط   مهدی عباسیان   ۵۸۸۱ روز قبل
آخه کسی که هیچ چیزی از CMS و در کل برنامه‌نویسی (چه وب چه غیروب) نمی‌دونه با انگلیسی متوسط هم نمی‌تونه چیز زیادی از انجمن‌های خارجی سر در بیاره چون واژگان تخصصی زیادی رو به کار می‌برند. گذشته از این دونستن واژگان گفتاری هم لازمه. به نظرم برای آغاز کار بهتره سراغ انجمن‌های فارسی بریم.

آره می‌شه  Joomla رو نصب کرد و مشکلات رو توی انجمن‌هایی مانند میترا مطرح کرد. این کار خیلی خوبیه.