کار نکردن بخش رجیستر کردن کاربر جدید در جوملا

آواتار سیدمحمد امین موسوی نژاد
کار نکردن بخش رجیستر کردن کاربر جدید در جوملا
توسط   سیدمحمد امین موسوی نژاد   ۵۸۸۴ روز قبل

سلام

من هم زمان با دو تا هاست که یکی radcom باشه و سیستمش مبتنی بر پلسکه و یکی دیگه که با cpanelکار می کنه دارم کار میکنم.روی هر دوش جوملا 1.0.13 نصب کردم.مشکلی که با سایتم روی هاست rodcom دارم اینه که بخش رجیستر کردن کاربر جدیدش وقتی روش کلیک می کنی اصلا به روی خودش هم نمیاره و فقط می زنه error in page در حالی که همین نسخه جوملا رو رو cpanel نصب کردم همین template رو هم نصب کردم همین تنظیمات رو که تو htaccess.اون دارم رو تو اینم دارم و عالی کار می کنه.رو پلسک جوملا رو پاک کردم دوباره همه فایلاشو با ALFTP آپ لود کردم دوباره نصبش کردم چند تا قالب رو امتحان کردم (که البته رو اون هاست خوب جواب میدن) پرمیشن تقریبا همه چی رو هم 777 کردم(البته کی می تونه همه رو 777 کنه!!) بازم نشد که نشد دیگه اعصابم از این پلسک خورد شده که از روز اول هر جاشو درست میکنی یه جای دیگش خرابه.

سوال دوم اینکه کسی برا پلسک مزیتی می شناسه که cpanel نداشته با شه و آدمو دلگرم کنه,من چون با رادکام شروع کردم ناخواسته بهش تعصب دارم پشتیبانیشونم انصافا عالیه ولی کم کم دارم از دست این مشکلاتی که با این هاستم کشیدم افسردگی می گیرم

سوم اینکه privileges در php myadmin خاموش است.آیا با تماس با پشتیبانی رادکام می شه فعالش کرد و آیا ممکنه مشکل من به اون مربوط باشه؟

چهارم اینکه در حین نصب جوملا میگه فایل configuration.php قابل خوندن نیست ولی چنین فایلی رو اصلا نتونستم پیدا کنم.منم یک فایل با این نام براش تو httpdosمی سازم و اسمشو میزارم configuration.php و پرمیشنش رو هم می کنم 777 آیا مشکلی نیست؟

لطفا یکی به داد من برسه که اونقدر با این پلسک و این هاستم  ور رفتم که شبا خوابشو می بینم

آواتار مهدی عباسیان
توسط   مهدی عباسیان   ۵۸۸۴ روز قبل

سلام

من هم زمان با دو تا هاست که یکی radcom باشه و سیستمش مبتنی بر پلسکه و یکی دیگه که با cpanelکار می کنه دارم کار میکنم.روی هر دوش جوملا 1.0.13 نصب کردم.مشکلی که با سایتم روی هاست rodcom دارم اینه که بخش رجیستر کردن کاربر جدیدش وقتی روش کلیک می کنی اصلا به روی خودش هم نمیاره و فقط می زنه error in page در حالی که همین نسخه جوملا رو رو cpanel نصب کردم همین template رو هم نصب کردم همین تنظیمات رو که تو htaccess.اون دارم رو تو اینم دارم و عالی کار می کنه.رو پلسک جوملا رو پاک کردم دوباره همه فایلاشو با ALFTP آپ لود کردم دوباره نصبش کردم چند تا قالب رو امتحان کردم (که البته رو اون هاست خوب جواب میدن) پرمیشن تقریبا همه چی رو هم 777 کردم(البته کی می تونه همه رو 777 کنه!!) بازم نشد که نشد دیگه اعصابم از این پلسک خورد شده که از روز اول هر جاشو درست میکنی یه جای دیگش خرابه.

درود؛
خیلی خیلی بعید می‌دونم اشکال از پلسک باشه. من ده ماه هست که میترا (یکی از فارسی‌شده‌های جوملا) رو دارم و مشکلی که مربوط به پلسک باشه نداشتم.
حدس (تنها یک حدس) می‌زنم که پیش‌نیازهای نصب جوملای شما در رادکام کامل نباشه ولی توی اون هاست باشه. یا اینکه توی میزبانی وب رادکام یه تنظیم امنیتی برقرار باشه که توی اون یکی میزبان وبتون نباشه.

سوال دوم اینکه کسی برا پلسک مزیتی می شناسه که cpanel نداشته با شه و آدمو دلگرم کنه,من چون با رادکام شروع کردم ناخواسته بهش تعصب دارم پشتیبانیشونم انصافا عالیه ولی کم کم دارم از دست این مشکلاتی که با این هاستم کشیدم افسردگی می گیرم

من با cpanel کار نکردم ولی عکس‌هاش رو که دیدم یاد دوران و.ی.ن.د.و.ز me افتادم. (البته که ظاهر دلیل برتری نیست ولی از کوزه همان تراود که در اوست!!! )

سوم اینکه privileges در php myadmin خاموش است.آیا با تماس با پشتیبانی رادکام می شه فعالش کرد و آیا ممکنه مشکل من به اون مربوط باشه؟

از اون جایی که کارم به این جاهای خطرناک (php myadmin) نکشیده نمی‌دونم.

چهارم اینکه در حین نصب جوملا میگه فایل configuration.php قابل خوندن نیست ولی چنین فایلی رو اصلا نتونستم پیدا کنم.منم یک فایل با این نام براش تو httpdosمی سازم و اسمشو میزارم configuration.php و پرمیشنش رو هم می کنم 777 آیا مشکلی نیست؟

.
تا جایی که یادمه اگه تنظیم‌های پایگاه داده رو به درستی توش بنویسی مشکلی پیش نمی‌یاد. راستی، این دسترسی‌های ۷۷۷ رو خیلی خرج نکن! تا اونجایی که من می‌دونم دسترسی فایل‌ها باید ۶۴۴ (644) باشه.

آواتار سیدمحمد امین موسوی نژاد
توسط   سیدمحمد امین موسوی نژاد   ۵۸۸۳ روز قبل
نوشته شده توسط: مهدی عباسیان

.
تا جایی که یادمه اگه تنظیم‌های پایگاه داده رو به درستی توش بنویسی مشکلی پیش نمی‌یاد. راستی، این دسترسی‌های ۷۷۷ رو خیلی خرج نکن! تا اونجایی که من می‌دونم دسترسی فایل‌ها باید ۶۴۴ (644) باشه.

سلام مجدد

ممنون از راهنمایی هاتون,از اون جا که بخش رجیستر از من ایراد میگیره حدث می زنم ایرادم از دیتا بیس باشه.

می شه لطفا بگید تو configuration.php باید چی بنویسم, آخه من php بلد نیستم و تازه شروع به یاد گرفتنش کردم.ممنون

راستی از راهنمایی امنیتیتون فوق العاده ممنونم ولی اون موقع اونقدر اعصابم از کار نکردن این در هم بود که 777 که خوبه اگه می شد پرمیشنو 999 هم می کردمضمنا توصیه می کنم حتما با cpanel کار کنید.کمترینو کوچکترین مزیتش اینه که برای اکسترکت کردن فایلا لازم نیست با پشتیبانی هاستت تماس بگیری.upload و download ش هم خیلی راحت تره ضمنا ورژن جدیدش که اسمش یادم نیست(گمونم X3)گرافیک و دسته بندیهاش هم خیلی خوب شده.البته نمی دونم رادکام چی کار میکنه که هر کاری کنه آدم دوسش داره! 

آواتار مهدی عباسیان
توسط   مهدی عباسیان   ۵۸۸۳ روز قبل
نوشته شده توسط: سیدمحمد امین موسوی نژاد

پرونده‌ی configuration.php داده‌های مربوط به «پایگاه داده» و رمز مدیر و ... رو به CMS می‌گه و داده‌های درونش یه همچین چیزهایی هست:

$mosConfig_gzip = '0';
$mosConfig_helpurl = '';
$mosConfig_hideAuthor = '1';
$mosConfig_hideCreateDate = '1';
$mosConfig_hideEmail = '1';
$mosConfig_hideModifyDate = '1';
$mosConfig_hidePdf = '1';
$mosConfig_hidePrint = '1';
$mosConfig_hits = '1';
$mosConfig_host = 'localhost';
$mosConfig_icons = '1';
$mosConfig_item_navigation = '0';
$mosConfig_lang = 'persian';
$mosConfig_lifetime = '900';
$mosConfig_link_titles = '0';
$mosConfig_list_limit = '50';
شما جوملا رو از پایگاه رسمیش گرفتید یا از فارسی‌کننده‌ها؟
اگه از فارسی‌کننده‌ها که حتما درباره‌ی مشکلات configuration.php توضیح داده‌اند. از اینجا هم می‌تونید استفاد کنید:
http://forum.mitrapersian.com
به نظرم گروه خوبی هستند. پشتیبانی‌شون هم خوبه.

البته نمی دونم رادکام چی کار میکنه که هر کاری کنه آدم دوسش داره!

پشتیبانی و احترام به مشتری.
آواتار محمد محمدی داغی
توسط   محمد محمدی داغی   ۵۵۸۵ روز قبل