Export کردن Data در MsSqlServer2005 بدون Enterprise Manager

آواتار بهنام آذرشب
Export کردن Data در MsSqlServer2005 بدون Enterprise Manager
توسط   بهنام آذرشب   ۵۹۷۹ روز قبل

با سلام
من یک هاست دات نت را خریداری کرده ام و در انتقال فایل های بانک اطلا عاتی خود با مشکلی مواجه شده ام.
برای انتقال بانک های اطلاعاتی در
MsSqlServer2005
از چه ابزاری باید استفاده کنم.
در قسمت راهنمای استفاده از بانک اطلاعاتی شما در مورد
Enterprise Manager
راهنمایی های لازم را انجام داده ایید که در نسخه 2005 نیست.
در ضمن  من به پوشه
App_Data
دسترسی نوشتن ندارم و نمی توانم فایل های بانک اطلاعاتی خود را در آن کپی کنم.آیا نیاز به این دسترسی نیست؟
لطفا مرا راهنمایی کنید.

آواتار امیر میرکمالی
توسط   امیر میرکمالی   ۵۹۷۸ روز قبل
  1. در صورتی که اطلاعات پایگاه داده ی پروژه در شاخه ی APP_Data قرار دارد، شما از SQL Server Express استفاده می کنید (که یک نسخه مجانی از SQL Server 2005 است و محدودیت های بسیاری دارد.) این نسخه بر روی سرور وجود ندارد و شما برای استفاده از Database، در هنگام سفارش، می بایست بخش مربوط به پایگاه داده را پر کرده، تا یک Database برای شما ایجاد شده و  شناسه و رمزعبور آن برایتان ارسال شود.
    با توجه به توضیحات بالا، شما قادر نخواهید بود تا چیزی در شاخه ی APP_Data بر روی سرور قرار دهید.
  2. ارسال اطلاعات پایگاه از SQL Server محلی به سرور کار بسیار ساده ای است. کافی است که با SQL Server Management Studio (یا همان Enterprise Manager ) به پایگاه داده ی محلی خود وصل شوید. سپس Script  مربوط به پایگاه داده را generate کنید. این script را بر روی سرور اجرا کرده، تا قالب پایگاه داده (جداول و SP ها و ...) ساخته شود. سپس با استفاده ازامکان  Export، اطلاعات موجود را به سرور ارسال کنید.