خرید گواهی نامه SSl

آواتار زری ورسی
خرید گواهی نامه SSl
توسط   زری ورسی   ۱۶ روز قبل

سلام

من تازه کارم رشته ام هم کامپیوتر نیست برای سایتم که یک سایت فروشگاهی هست و به جهت ارتقاء اینماد سایتم میخوام ssl خریداری کنم ولی با یه بازه ی 300 هزار تومان تا 30 میلیون تومان مواجهم الان من چه جوری بفهمم کدوم گواهی نامه ssl به درد من می خوره و پول زیادی و الکی هزینه نمی کنم و به اصطلاح آفتابه لگن هفت دست نمیشه 

ممنون

آواتار مهدی حصارکی زاد
توسط   مهدی حصارکی زاد   ۱۴ روز قبل

درود

کاربر گرامی،

در صورتی که دامنه شما ir (ملی) باشد و یا نام ایران در آن وجود داشته باشد و یا بخواهید در CSR نام دامنه را وارد نمایید باید SSL از شرکت Certum سفارش دهید، در غیر اینصورت می توانید از Comodo نیز سفارش داشته باشید.

اما در مورد نوع گواهینامه

Wildcard برای مواقعی می باشد که شما زیر دامنه نیز داشته باشید و بخواهید آنها نیز تحت پوشش قرار بگیرد مانند: test.mydomain.com

با این SSL دامنه و تمامی زیر دامنه ها تحت پوشش قرار می گیرد

SSL های Organization Validated و Extended Validated نیز همانطور که از نامشان پیداست اطلاعات شرکت و سازمان شما را نیز تایید می کند و شما باید مدارک خود را نیز برای صادر کننده SSL ارسال نمایید

صدور این گواهینامه ها حدود 7 روز زمان می برد و در برخی مرورگر ها نام شرکت نیز در آدرس بار بصورت سبز رنگ نمایش داده می شود

در سایر موارد شما می توانید از گواهی SSL نوع Domain Validated معمولی استفاده نمایید که معمولا ارزان ترین قیمت را بین SSL ها داراست.

با سپاس